Ünlü Oyuncu Atak Geçirdi

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve paylaşımıyla sevenlerini üzdü. Esra Dermancıoğlu yaşadığı rahatsızlık nedeniyle atak geçirdiğini söyledi.

Esra Dermancıoğlu Kurdeşen Oldu

52 yaşındaki Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu bacağında meydana gelen döküntüleri fotoğrafladı ve bunu paylaştı. Bu durum sevenlerini oldukça üzdü ve meraklandırdı. Oyuncunun sevenleri Dermancıoğlu’na ne olduğu noktasında yorumlarda bulundu.

Esra Dermancıoğlu paylaşımının detaylarını da aktardı. Bacağında meydana gelen döküntülerin sebebinin kurdeşen hastalığı olduğunu ileten oyuncu, kurdeşen hastalığının oldukça önemli bir hastalık olduğunu ve uzun zamandır bunu yaşamadığını belirtti. Ancak son günlerde tekrar yaşamaya başladığını da söyleyen oyuncu, bu hastalık nedeni ile atak geçirdiğini de iletti.

Amaç Farkındalık Yaratmak

Ünlü oyuncunun bu paylaşımı gerçekleştirmesinin ana nedeni aslında bir farkındalık yaratmak. Paylaşımının nedenini aktaran Esra Dermancıoğlu, vücudunda bu ve buna benzer döküntüleri olan inanların vakit kaybetmeden doktora gitmesi gerektiğini ve bu rahatsızlığı ciddiye alması gerektiğini de iletti.

Avrupa Yakası, Doksanlar, Muhteşem Yüzyıl, Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerde rol alan ancak asıl yükselişini Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile gerçekleştiren Dermancıoğlu’nun bir süredir u rahatsızlık ile mücadele etmekte olduğu öğrenildi.

Ürtiker, halk arasında kurdeşen olarak da biliniyor. Bu rahatsızlık ciltte meydana gelen döküntülerle ortaya çıkıyor ve kurdeşen hastalığının tedavisi de mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir