Tuğra Kurumsal Temizlik

 

Temizliğe dair uzun zamandır kurumsal olarak hizmet veren firmamız tüm temizlik malzemelerinin satışını yapmaktadır.

Yıllardır kurumsal olarak hizmet veren Tuğra temizlik firmamız İzmir de müşterilerine hem online hem de mağaza satışını sürdürmektedir. Temizlik denilince akla ilk gelen firmamız ürünleri ile oldukça ilgi görmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

Temizlik ürünlerimiz çok çeşitli olduğu için her bütçeye uygunluk sağlamaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne müşterileriniz istek, görüş ve ihtiyaçlarına yönelik temizlik malzemelerinin satışını yapmaktayız. Temizlik ve hijyen de en iyi sonuçları alabilmeniz için sektörde en kaliteli temizlik malzemelerini uygun ücretlerde sizlere sunuyoruz. Temizlik firması olarak sizlere uzman çalışanlarımız ile 7/24 online satış hizmeti veriyoruz. İsteyen müşterilerimiz firmamızı ziyaret edebilir.

Başlıca yapılan hizmetler;

Koltuk Yıkama
İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizliği
Ev Temizliği
Çim Biçme
Bahçe Bakımı ve Temizliği
Alışveriş Merkezi Temizliği
Villa Temizliği
Merdiven Temizliği

Ev temizliği, ofis temizliği, tesis temizliği, fabrika temizliği, dış cephe temizliği, cam temizliği, mağaza temizliği, rezidans temizliği, okul temizliği, inşaat temizliği ve AVM temizliği için kullanılan tüm temizlik malzemelerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Tuğra temizlik firması olarak satışını yaptığımız kaliteli ve garantili hizmetin her zaman arkasındayız. Bizleri tercih ederek imaj ve estetiğimizi der daim yükseltmeye özen gösteriyoruz.

Tuğra Temizlik Firması Temizlik Gerçekleri

Firmamız temizlik gerçekleri olarak sünger çeşitleri, temizlik bezleri, temizlik ekipmanları, atık ve çöp kovaları, deterjanlar, fırçalar, süpürgeler, paspaslar, temizlik gereçleri ve temizlik kağıtları satışını yapmaktadır. Çeşitlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile temizlik malzemelerin satışını yapan lider bir firmayız.

Firmamızın en çok satış yaptığı ürünler temizlik bezleri, sünger çeşitleri, çöp kovaları, deterjanlar ve temizlik gereçleridir. Mekânın temizliği için kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir. Çünkü temizlenen yerde bulunan bakterinin başka bir yere taşınması engellenir. Bu da insan sağlığını olumlu yönde etkileyen bir faktördür. Bu doğrultuda kolay bir şekilde temizliğinizi yapabilirsiniz.

İnsanların kalabalık olduğu yerlerde yapışacak temizliklere daha fazla özen gösterilmelidir. Bunun için kullanacağınız temizlik ekipmanlarımız ile ortamın daha da temiz olmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan temizlik malzemesini alarak deneme yapabilirsiniz. Bizler ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Sizlerin memnun kalması için uzun zamandır kurumsal bir şekilde hizmet veriyoruz.