Skandal olay! Öğretmen ve öğrencinin cinsel ilişkiye girdiği anlar sosyal medyada paylaşıldı !

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde skandal bir olay meydana geldi. Ayanna Davis isimli İngilizce öğretmeninin, 16 yaşındaki bir öğrencisiyle birlikte olduğu anlar sosyal medyada paylaşıldı. Öğrencisiyle daha önce 4 kez daha birlikte olduğu tespit edilen öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLİŞKİ SIRASINDA PAYLAŞIM 

16 yaşındaki öğrenci , öğretmeni ile birlikte olurken ilişki anına ait görüntüleri paylaştı. Video şeklinde o anları sosyal medyada yayınladı. Bu görüntülerin ardından Polk County Şerif Ofisi, öğretmeni göz altına aldı.

Söz konusu olayın, bir öğrencinin ihbarıyla ortaya çıktığı belirtildi. Ayrıca videoyu, okul futbol takımının hepsinin gördüğü ve bu konunun geniş bir çevreye yayıldığı ifade edildi. Polislerse video silindiği için kaydı göremediler.

Öğretmen hakim karşısına çıkarıldı ve ilk duruşması görüldü. Polisin mahkemeye sunduğu raporda öğretmenle ilgili, “Bu, cinsel ilişki yasalarının açık bir ihlalidir. Öğretmen kurbanı üzerindeki gücünü kullandı ve bu durumdan kendi çarpık zevki için yararlandı” ifadelerine yer verildi.

Mahkeme heyeti, Davis isimli öğretmen hakkında 60 bin dolarlık kefalet belirledi. Genç öğretmenin yargılandığı davanın bir sonraki duruşması 10 Ocak 2022’de görülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir