Netflix Kullanıcılarını Mutlu Eden Haber

Netflix Kullanıcılarını Mutlu Eden Haber… O Özelliği Kapatmayı Test Ediyor

Dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alan Netflix, kullanıcılarının eleştirdiği özelliklerden birinin kaldırılması için testlere başladı.

Dünyadaki salgın nedeniyle kendi evlere kapatan kişilerin en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan Netflix, film ve dizi izlemek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği platform. Buna rağmen Netflix özellikleri arasında bazıları kullanıcıları hoşnut etmiyor. Bu özelliklerden biri de Hala izliyor musunuz? özelliği.

Hala İzliyor Musunuz Özelliğinin Kapatılması Test Ediliyor

Abone sayısı her geçen gün katlanan bu platform ekran başında uyuya kalan izleyiciler için Hala izliyor musunuz? özelliğini aktif etmiştir fakat dizinin tam ortasında heyecan dorukta iken birden kullanıcıların önüne çıkan Netflix Hala izliyor musunuz? yazısı dikkat dağıttığı ve izlenen içeriklerden kopmaya sebep olduğu için kullanıcılar tarafından şikayet ediliyordu.

Hala İzliyor Musunuz Özelliğini Kapatılması

Netflix’in en çok beğenilen özellikleri arasında yer alan kaldığınız yerden devam etme özelliği fakat ekranın ortasında çıkan Hala izliyor musunuz? ibaresi kullanıcıları memnun etmiyor. Sonraki bölümü otomatik oynat özelliğini kapatarak, Hala izliyor musunuz? uyarısını görmeyi engelleyebilirsiniz gakat bu şekilde bölümler arasındaki geçişi manuel olarak kendinizin yapmanız gerekecektir.