Mustafa Cengiz’den Önemli Açıklamalar

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Fenerbahçe derbisini kazanan Galatasaray, yeni transferleri için imza töreni düzenledi. Düzenlenen imza töreninde başkan Cengiz açıklamalarda bulundu.

İmza Töreni Düzenlendi

Geçtiğimiz hafta sonu ülkemizin en önemli takımları arasında yer alan Galatasaray ve Fenerbahçe, karşılaşmışlardır ve bu karşılaşmayı Galatasaray tek golle kazanmıştı. Derbinin üzerinden birkaç gün geçmiş olmasına rağmen hala derbide yaşananlar konuşuluyor. Hakeme yönelik eleştiriler her iki taraftan da devam ediyor. Ancak özellikle Fenerbahçe taraftarının hakeme tepki göstermekte olduğu görülmekte.

Galatasaray cephesinde ise keyifler yerinde. Yönetim, hafta sonu kazanılan derbiden memnun. Bilindiği gibi ara transfer döneminde Galatasaray kadrosuna Onyekuru, Yedlin, Mostafa Mohamed, Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes’i katmıştı ancak henüz bu isimler için imza töreni düzenlememişti. Derbinin ardından bir imza töreni düzenlendi ve hem oyuncular hem de başkan Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu. Futbolcular genel olarak memnuniyetlerini ve hedeflerini belirtirlerken Mustafa Cengiz hem derbiye hem de Fatih Terim’e yönelik açıklamalar yaptı.

“VAR Geldiğinden Beri Mağlup Olmuyoruz”

Mustafa Cengiz yapmış olduğu açıklamada limitler dahilinde nokta transferler yaptıklarını belirtti ve transferlerden memnuniyetini iletti. Derbiyle alakalı olaraksa, Fenerbahçe’nin derbi sonrası tutumunu beğenmediğini ileten Cengiz, Kadıköy’de 21 yıl boyunca kazanamadıklarında ya da kendi evlerinde kaybettiklerinde Fenerbahçe gibi algı yaratmaya çalışmadıklarını belirtti.

Fatih Terim’in sözleşmesi ile ilgili olaraksa yeniden seçilmesi durumunda kendisi ile devam edeceklerini, farklı bir yönetim gelse bile Fatih Terim’in sözleşmesinin devam ettiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir