Merih Demiral’dan transfer beklentisi

Merih Demiral Çılgınlığı

Seri A’da Juventus forması giyen Merih Demiral’a milli takımda göstermiş olduğu performans sonrasında transfer teklifleri yağıyor.

Merih Demiral transferi için Avrupa’da bir çok dev kulüp birbiriyle yarışıyor. Özellikle Premier Lig’den pek çok takım Merih Demiral’ı transfer etmek istiyor. Juventus, Merih Demiral için en az 50 milyon euro  bonservis ücreti gelmesini bekliyor.

Avrupa Devlerinin Gözdesi Merih Demiral

Uzun süreli bir sakatlığı atlatarak tekrar form tutarak kaldığı yerden devam eden Merih Demiral, Avrupa devlerinin kıskacına girdi.  Geçen sezon Juventus kadrosuna katılan milli oyuncumuza,  Leicester City ve Atletico Madrid, 20 milyon Euro’nun üzerinde teklifte bulunmuştu.

İngiltere’den 3 Farklı Teklif Geldi

İngiliz basınında yer alan haberlerde Manchester United, Tottenham ve Everton gibi dev klüplerin Merih Demiral transfer etmek istediği belirtiliyor. Bu kulüpler arasında en ciddi teklif Tottenham tarafından 30 milyon Euro ile yapıldı. Juventus bu teknikleri yeterli seviyede bulmadı. Juventus Merih Demiral için en az 50 milyon Euro bonservis ücreti talep ediyor