Maradona’nın Ölümü 7 Sağlık Çalışanına Pahalıya Mal Oldu

Maradona’nın ölümü 7 sağlık çalışanına pahalıya mal oldu. Konuyla ilgili tam 7 kişi taksirli adam öldürmek suçlaması ile mahkeme karşısına çıkacak.

7 Sağlık Çalışanı Hakkında İşlem Başladı

Maradona’nın ölümü 7 sağlık çalışanına pahalıya mal oldu. Hatırlanacağı üzere Diego Maradona geçtiğimiz aylarda hayata gözlerini yummuştu ve bu durum tüm dünyada geniş bir yer bulmuştu. Birden fazla kez ölümün kıyısından dönen Maradona’nın ölümü ise şaibeli olarak görülüyor.

Diego Maradona, yaşamının her döneminde adından sıklıkla söz ettiren bir isim. Futbolculuk döneminde yeteneği ve başarıları, sonrasında ise teknik direktörlük kariyeri oldukça konuşuldu. Maradona’nın başarılarının yanında en sık bahis geçen konu ise özel hayatıydı.

Ölümü Araştırılıyor

Maradona hem alkol hem de uyuşturucu bağımlısı olması ile de biliniyordu. Bu durum, onun 2000 ve 2004 yılları arasında zor günler geçirmesine neden olmuştu. Ölümü ise 25 Kasım 2020’de 60 yaşındayken oldu.

Konuyla ilgili olarak tıp kurulu raporu hazırladı. Buna göre beyin cerrahı, psikiyatrist ve diğer 5 sağlık çalışanına taksirli adam öldürme suçundan işlem yapıldı.

One Reply to “Maradona’nın Ölümü 7 Sağlık Çalışanına Pahalıya Mal Oldu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir