Kalinic için kötü haber

Kalinic’e Yabancı Engeli

Beşiktaş, yabancı kontenjanını boşaltmayı başarırsa Hırvat golcünün transferini açıklamayı planlıyor. Şu anda kadrosunda 14 yabancı bulunduran Beşiktaş, Isimat Mirin ve Douglas’ı ayrılığa ikna edememesinden dolayı yabancı futbolcu alamıyor. Siyah beyazlı kulübün yakın zamanda problemi çözülüp, yıldız golcüyü getirmesi planlanıyor.

Trabzon deplasmanından puan alarak lige iyi bir başlangıç yapan siyah beyazlı kulüp bu hafta oynanacak Antalya maçına Hırvat golcüyü yetiştirmek istiyor. Fakat kulübün kadrosunda 14 yabancı bulunması nedeniyle bir türlü yer açılamıyor.

Atletico Madrid’le kiralık anlaşması konusunda sıkıntı yaşamayan Beşiktaş Kalinic transferini beklemeye aldı. Kadro dışı kalan Mirin ve Douglas’ın ayrılmasıyla Beşiktaş’ta Kalinic ve Josef de Souza ilk 11 de yer bulabilecek.

Lens Ve Boyd Sorunu

Kalinic’e ayrıca İtalya’dan tekliflerin olması nedeniyle başka takıma gitme riski de yer alıyor Böyle bir durumda siyah beyazlı kulüp Aboubakar ile görüşmelere başlayacak. Kartal’ın yollarını ayırmayı düşündüğü futbolculardan birisi Tyler Boyd.  Fakat futbolcunun Trabzon deplasmanında gol atması güven kazanmasına neden oldu. Ayrıca kulüpte Lens de gönderilmeye ikna edilemeyen futbolcular arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir