Kadın kılığına giren kocadan şok sözler

Eşinin iç çamaşırlarını giyip kadın kılığına giren ünlü televizyoncunun eşiyle ilgili dehşete düşüren detaylar ortaya çıktı.

Kamera Görüntüleri Yansıdı

Kıyafetlerinin yerinin değişmesi üzerine evine gizli kamera koyan ünlü kadın televizyoncu eşiyle ilgili şok detaylara rastladı. Kamera görüntülerinde kendi çamaşırlarını  ve kıyafetlerini giydiğini gören kadın, çocuklarına söylediği sözler karşısında dehşete düştü. Buna göre kayıtlarda mühendis baba, 5 yaşındaki çocuklarına  erkeklerin büyüyünce kadın olduğu ve etek giydiği gibi bilgiler veriyor.

Televizyoncu  Aldatıldığını Sandı

Televizyoncu A.B, çamaşırlarında değişimleri fark edince mühendis eşi K.B’nin kendisini aldattığını düşündü ve çocuğu tarafından kendisi yokken bir kadın geldiği söylendi. Bunun üzerine eşyalarının üzerinde kuru temizleme etiketleri de bulduğu için odaya gizli kamera yerleştirdi. Görüntülerde şoka giren A.B, kendisine ait  çamaşırların kocası tarafından giyildiğini ve makyaj yaparak peruk taktığını, bu durumda çocuklarıyla oynadığını anladı.

Cinsel Taciz İçerikli Sözler

Çocuklarına söyledikleri sözler karşılığında şok olan A.B, çocuklara zarar verilecek şekilde  birtakım sözler söylendiğini belirtti. Genç televizyoncu, kocasına boşanma davası açtı.