Dogecoin Yükselişe Geçti

Dogecoin yükselişe geçti. Elon Musk, attığı tweet sonrasında yeniden piyasaları hareketlendirmeyi başardı. Milyonlarca kişiyi ilgilendiren bu tweet, aynı zamanda Dogecoin’e de değer kazandırdı.

Hem Yatırım Hem De Kazanç Kapısı Oldu

Dogecoin yükselişe geçti. Bahsi geçen bu durum, milyonlarca kişiyi heyecanlandırmayı başardı. Kripto paralardaki bu değişim bazı bireylerin yeni kazançlar elde etmesini sağlarken bazı bireyleri ise zarara soktu.

Bilindiği üzere Dogecoin bir kripto para. Halihazırda milyonlarca kişi kripto para birimleri aracılığıyla yatırım yapıyor ve yeni bir kazanç kapısı olarak da kripto para birimlerini görüyor. Halihazırda kullanılmakta olan onlarca farklı kripto para birimi ve kripto para borsası var.

Musk’ın Tweet’i Ortalığı Birbirine Kattı

Yaklaşık 10 yıldır hayatımızda yer alan kripto paralar gelinen son aşamada oldukça değerli bir hale gelmiş durumda. Dünyanı en önemli yatırımcıların bir tanesi olan Tesla ve spaceX’in kurucusu Elon Musk da konuya dair zaman zaman yatırımlar ve paylaşımlar yapıyor.

Elon Musk’ın yaptığı son paylaşım ise resmi Twitter hesabı üzerinden oldu. Penceredeki Doge ne kadar şeklinde bir yazı ve bir resim paylaşan Musk, Dogecoin’in 1 dolara ulaşabileceğini ima ederek kripto paranın yüzde 15 değer kazanmasını sağladı.

9 Replies to “Dogecoin Yükselişe Geçti”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir