Daha Tutkulu Bir Seks İçin…

Daha Tutkulu Bir Seks İçin Hangi Besinler Yenilmeli

Seks hayatınızı farklı bir hale getirmek için afrodizyak etkisi yaratan sağlıklı ve doğal besinleri tercih edebilirsiniz.

Nar Taneleri 

Nar teneleri, kan damarlarını gevşetir. Kalp ve beyine kan iletimini arttırır. Seks hormonlarının daha fazla uyarılmasını sağlayarak sertleşme bozukluğu sorunlarını düzeltir.

Keten Tohumu 

Keten tohumu, antioksidan özelliği bulunması nedeniyle sizi canlı tutarak cinsel organlara daha çok kan akışı olmasını sağlar. Bu sayede sperm kalitesinin düşmesini önler.

İstiridye 

Oldukça hassas bir deniz ürünü olan istiridye, çinko açısından zengin bir besindir. Çinko, cinsel olgunlaşmada çok etkilidir. Testosteron hormonunun yeteri miktarda üretilmesine katkıda bulunur.

Kabak Çekirdeği 

Kabak çekirdeği, çinko deposu olan başka bir besindir ve magnezyum açısından da zengindir. Cinsel sağlık  açısından önemli olan antioksidatif içerir ve içerisinde bulunan omega-3 yağ asitleri hem erkek hem de kadınlar için üreme sağlığına doğrudan etki eder.

Avokado 

Avokado sperm kalitesini yükseltir ve güçlü spermler oluşmasını sağlar. Bunun dışında kardiyovasküler hasta hastalık riskini de en az düzeye indirir.