Boğaziçi Tesisat

Boğaziçi tesisat ; robotla kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bina giderleri genellikle apartman dairelerinden tuvalete atılan peçete ve yanlışlıkla düşürülen bez ve benzeri yabancı maddelerden dolayı tıkanmaktadır. Apartman gideri tıkanması en çok zemin kattaki dairede tuvaletten su çıkması olarak kendini göstermektedir bu durum alt katta oturan kişiler için oldukça can sıkıcı olmaktadır bu gibi tatsız bir gün yaşamamak için bina gideri tıkanmadan önceki belirtilerin ortaya çıkması durumunda acilen profesyonel firmalardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Boğaziçi tesisat bu gibi durumlarda Kameralı robotlarla olası bina gideri tıkanmasını önceden tespit edip gerekli müdahaleyi yaparak olası tıkanıklıkların önüne geçmektedir. Peki apartman borusu tıkanmadan önce tıkanacağını nasıl anlarsınız bunun en belirgin belirtisi en alt katta ki daireden su yavaş gitmesidir zemin katta oturuyorsanız ve tuvalette veya banyo mutfak giderlerinde su çekişi yavaşsa muhtemel bir bina gideri tıkanıklığı çok yakın zamanda meydana gelecektir lavabo banyo veya tuvaletten su yavaş gidiyorsa mutlaka kameralı robotlarla kontrol ettiriniz.

Tıkalı Gider Açma

Boğaziçi Tesisat gider tıkanıklığı sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunmaktadır. Son teknoloji cihazları ile tıkalı giderleri 20 dakikada açmaktadırlar ve firma bu hizmeti garanti kapsamı içinde sunmaktadır.

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır ?

  • İhtiyaç duyacağınız ilk alet tuvalet pompasıdır. Tuvalet pompasını kullanmadan önce klozetin içinde su olup olmadığını kontrol edin. Tuvalet pompası çalışması için tuvalette su olması gereklidir.
  • Pompa ile açılmadıysa tıkanıklık daha ileride olabilir tıkanıklık daha ileri bir mesafede ise, ince tel elbise askısını düğüm yerinden çözerek ucuna fazla kalın olmayan bir bez bağlayın. Daha sonra askıyı klozetin içine sokarak ileriye ve geriye doğru hareket ettirin ve tıkanıklığın olduğu yeri bulup açın.
  • Doğal yöntemlerle açmayı tercih ediyorsanız, bir çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve sıcak suyu klozetin içine dökün. Bu karışımı yaklaşık 2 ya da 3 saat kadar bekletin. Bu işlemde bilmeniz gereken bir husus, sirke ve karbonat karışımının sadece organik cisimlerin erimesini sağlayacağıdır.
  • Kimyasal açıcı denemek istiyorsanız, Domestos Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu gibi yoğun kıvamlı bir ürün deneyebilirsiniz. Bu yöntem tuvalet kağıdı, hijyenik ped, saç ve izmarit kalıntılarını eritmekte etkili olacaktır. Daha sonra tuvalet açıcıyı birkaç saat ya da bir gece boyunca klozetin içinde bekletmelisiniz. Bu süre boyunca tuvalet kullanılmamalı, tuvalet açıcının çıkardığı koku solunulmamalıdır.

Evde Gider Açma İşlemi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tuvalet temizliği ve tıkanıklık açma sırasında her zaman eldiven giyin ve kollarınızı kapalı tutun
  • Sert cisimlerin oluşturduğu tıkanıklık durumlarında doğal veya kimyasal tuvalet açıcıları işe yaramayacaktır. Tuvalet pompasının da etkili olmadığı alanlarda profesyonel tesisatçı çağırmanız gerekli olacaktır.
  • Tuvalet ve diğer giderlerdeki tıkanmaları önlemek için klozete temizlik bezleri, hijyenik pedler ve çocuk bezleri gibi cisimler atmamalısınız
  • Çocukların klozete oyuncak atmasını engellemek için tuvalet kapağını kapalı tutmalısınız
  • Tuvalet gider tıkanıklığını açma sırasında zorlamak, tesisat borularına zarar verip daha büyük hasara yol açabilir
  • Tuvalet açıcılarını her zaman talimatlarına uygun kullanmalısınız ve gereğinden fazla solumayınız ciddi sağlık sorunları yaşamamak için dikkat ediniz.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı – ücreti

Kısalan iş süresi ve fayansların duvarların kırılmasından dolayı çıkan tadilat masrafının önüne geçilmesi nedeniyle fiyatlar minumum seviyelere inmektedir. Pratik çözümler hakkında detaylı bilgi için boğaziçi tesisat uzmanınını arayıp sorabilirsiniz:

Telefon numarası: 0538 955 59 74.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir