Beşiktaş’tan Diego Costa’ya Yeni Teklif

Beşiktaş’ın uzun süredir forvet arayışlarını sürdürüyor. Siyah beyazlı takmın transfer listesinde bulunan Diego Costa için uğraltığı biliniyor.

Diego Costa transfer konusu değerlendirmeye alındı. Kara kartalın 4 milyon euroluk yeni bir teklif yaptığı öğrenildi.  En son 2021 Ocak ayında Atletico Madrid’in kadrosunda bulunan n Costa’nın bu teklifi değerlendirmeye aldığı açıklandı. Henüz kararını vermeyen yıldız forvetin ne cevap vereceği de merakla bekleniyor. Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen Beşiktaş ‘ın Brezilya asıllı İspanyol golcü Diego Costa için transfer çalışmalarına hız kazandırdı.

İtalyan medyasına göre siyah beyazlılar 33 yaşındaki yıldız fobet için yaptığı teklifte arttırma yoluna gitti Beşiktaş’ın Diego Costa‘ya yaptığı teklifi yıllık 4 milyon Euro’ya kadar çıkarıldı. Ayrıca futbolcu için çeşitli bonuslar da vereceği öğrenildi.

Teklifi Değerlendiriyor

En Ocak ayında Atletico Madrid‘de top koşturan ve geleceği hakkında henüz bir karar vermeyen yıldız futbolcunun bu teklifi değerlendirmeye aldığı bildirildi. Yapılan haber yıldız futbolcu için Dubai’nin de devrede olduğu aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir