Akıl Almaz Olay! Covid-19 Tedavisinden Sonra Aksanı Değişti

Şimdiye kadar birçok etkisi gözlemlenen koronavirüsün yeni bir etkisi daha ortaya çıktı. 46 yaşındaki adam komadan çıktıktan sonra İskoç aksanıyla konuşmaya başladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün şimdiye kadar birçok etkisi gözlemlendi. Fakat Liverpool’lu Wayne Oldham üzerinde şimdiye kadar hiç gözlemlenmemiş olan yeni bir etki daha ortaya çıktı. Oldham, Covid-19 nedeniyle 11 hafta boyunca yaşam mücadelesi verdi. Tedavi süresince komaya giren hasta 11 haftanın sonunda komadan çıktı. Fakat uyandıktan sonra yakınları şaşkına uğradı. Oldham, komadan çıktıktan sonra tuhaf bir şekilde İskoç aksanıyla konuşmaya başladı.

Koronavirüs olduktan sonra zorlu bir 11 hafta geçiren ve mucize eseri yaşamına devam eden Wayne Oldham, tuhaf bir bulguyla karşılaştı. 46 yaşındaki adamın ailesi hayatta olduğu için sevinçli olsa da yine de endişelenmekten kendilerini alıkoyamadılar.,

Covid-19’un İnanılmaz Etkisi

Büyük bir savaştan 21 Aralık tarihinde çıkan ve sağ kurtularak sevenlerini mutlu eden Oldham, yaşadığı zorlu tedavi nedeniyle konuşmakta zorlandığını belirtti. Aynı zamanda tedavi sürecinde gördüğü tuhaf hayallerden de bahseden Oldham asıl garip olayı maskeyi çıkarttıktan sonra yaşadı. Eşi, kocası maskeyi çıkarttıktan sonra oldukça garip bir şekilde İskoç aksanıyla konuşmaya başladığını söyledi. Uzun süre komada kalmasından dolayı sinir hasarları yaşayan 46 yaşındaki adamın Covid-19’un yan etkilerinden tamamen kurtulmak için rehabilitasyon tedavisi görmesi gerekiyor.

One Reply to “Akıl Almaz Olay! Covid-19 Tedavisinden Sonra Aksanı Değişti”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir